Profilomierze

Profilomierze

Termiczne profilomierze KIC są zaprojektowane do indywidualnych potrzeb i budżetu, ale to co charakteryzuje wszystkie, bez względu na model, to łatwość użytkowania i solidnie wykonane podzespoły.
Wybierz profilomierz najlepszy do Twoich potrzeb:

Profilomierz K2K2
Nowy profilomierz K2, pozwala skonfigurować piec szybko i łatwo. Łatwość obsługi i wygoda użytkowania jest powiększona przez możliwość wyświetlania profilu na urządzeniach mobilnych Android.
więcej informacji... http://new-comp.pl/index.php?p=2_1_K2

Profilomierz X5X5
Inteligentny termiczny profilomierz, który posiada 2 lata gwarancji. Wytrzymały i kompaktowy sprzęt do codziennej obsługi. Ulepszony układ elektroniczny zaprojektowany w taki sposób aby, tolerował wyższe poziomy skoków napięcia. Zasilany z baterii lub z portu USB. Dołączone oprogramowanie może automatycznie wybrać najlepsze ustawienia pieca, zoptymalizować profil nowego PCB.
więcej informacji... http://new-comp.pl/index.php?p=2_2_X5

Profilomierz KICstart2KICstart2
Nowy profilomierz KICstart2 jest przeznaczony dla firm, które chcą szybko zmierzyć dokładny profil, jednak nie potrzebują dodatkowych funkcji optymalizacji procesu. Wyjątkowo niska cena sprawia, że KICstart2 jest dostępny dla prawie każdego budżetu.
więcej informacji... http://new-comp.pl/index.php?p=2_3_KICstart2